REZULTATI 09 - 15.08.2010.
WTA CINCINNATI (OH,USA) tvrda podloga 2.000000 dolara SERIJA PREMIER 5
1.kolo, singl: (1) Jelena Janković slobodna
(q) Bojana Jovanovski - (14) Aravane Reazi (FRA) 4:6, 6:3, 6:4
Ana Ivanović - (9) Victoria Azarenka (BLR) 2:6, 7:6(6), 6:2
2.kolo, singl:(1) Jelena Janković - (q) Vera Dushevina (RUS) 6:4, 3:6, 6:1
(q) Bojana Jovanovski - (q) Akgul Amanmuradova (UZB) 2:6, 0:6
Ana Ivanović - Yaroslava Shvedova (KAZ) 6:1, 7:5
3.kolo, singl: (1) Jelena Janković - (q) Akgul Amanmuradova (UZB) 6:7(3), 2:6
Ana Ivanović - Elena Vesnina (RUS) 6:0, 6:3
Četvrtfinale: Ana Ivanović - (q) Agkul Amanmuradova (UZB) 6:1, 6:3
Polufinale: Ana Ivanović - (4) Kim Clijsters (BEL)
Kvalifikacije -
1.kolo: (16) Bojana Jovanovski - Sania Mirza (IND) 7:5, 4:6, 6:3
2.kolo: (16) Bojana Jovanovski- Julie Ditty (USA) 6:3, 6:3
_______________________________________________________________________
ATP TORONTO (CAN) tvrda podloga 2.430000 dolara SERIJA 1000
1.kolo, singl: Viktor Troicki - (11) Marin Čilić (CRO) 6:4, 7:6(2)
Janko Tipsarević - Philipp Kohlschreiber (GER) 2:2 predaja Tipsarevića zbog povrede
(2) Novak Đoković slobodan
2.kolo, singl: Viktor Troicki - Philipp Kohlschreiber (GER) 4:6, 6:3, 0:6
(2) Novak Đoković - Julien Benneteau (FRA) 7:5, 7:5
3.kolo, singl: (2) Novak Đoković - Victor Hanescu (ROU) 6:3, 6:4
Četvrtfinale: (2) Novak Đoković - Jeremy Chardy (FRA) 6:2, 6:3
Polufinale: (2) Novak Đoković - (3) Roger Federer (SUI)
Dubl -
1.kolo: (1) Zimonjić, Nestor (SRB,CAN) slobodni
Đoković, Nadal (SRB,ESP) - (WC) Pospisil, Raonić (CAN,CAN) 7:5, 3:6, 8:10
2.kolo: (1) Zimonjić, Nestor (SRB,CAN) - Knowles, Stepanek (BAH,CZE) 4:6, 6:3, 10:6
Četvrtfinale: (1) Zimonjić, Nestor (SRB,CAN) - Cermak, Mertinak (CZE,SVK) 3:6, 6:7
Kvalifikacije -
1.kolo: Ilija Bozoljac - (2) Yen-Hsun Lu (TPE) 2:6, 3:6
_______________________________________________________________________
ATP ISTANBUL (TUR) tvrda podloga 100.000 dolara + H
Dubl -
1.kolo: (2) Vemić, Friedl (SRB,CZE) - Hernych, Lojda (CZE,CZE) 4:6, 7:5, 10:8
Četvrtfinale: (2) Vemić, Friedl (SRB,CZE) - Dodig, Zovko (CRO,CRO) 7:6(8), 6:3
Polufinale: (2) Vemić, Friedl (SRB,CZE) - Brown, Wassen (JAM,NED) 4:6, 6:2, 10:3
Finale: (2) Vemić, Friedl (SRB,CZE) - B.Battistone, Siljestrom (USA,SWE)
_______________________________________________________________________
ATP TRANI (ITA) šljaka 30.000 evra + H
1.kolo, singl: (Q) Nikola Ćirić - (3) Paolo Lorenzi (ITA) 6:3, 3:6, 6:0
2.kolo, singl: (q) Nikola Ćirić - Flavio Cipolla (ITA) 4:6, 6:4, 4:6
Dubl -
1.kolo: Ćirić, Tošić (SRB,MNE) - (2) Cipolla, Vagnozzi (ITA,ITA) 5:7, 6:4, 10:6
Četvrtfinale: Ćirić, Tošić (SRB,MNE) - Fabbiano, Trevisan (ITA,ITA) 6:3, 5:7, 9:11
_______________________________________________________________________
ATP SAMARKAND (UZB) šljaka 35.000 dolara + H
1.kolo, singl: Boris Pašanski - Dennis Bloemke (GER) 6:4, 6:4
2.kolo, singl: Boris Pašanski - Tsung-Hua Yang (TPE) 4:6, 1:6
Dubl -
1.kolo: Pašanski, Kavčić (SRB,SLO) - Statham, Venus (NZL,NZL) 3:6, 7:6(8), 10:5
Četvrtfinale: Pašanski, Kavčić (SRB,SLO) - (1) Elgin, Kirillov (RUS,RUS) 5:7, 6:7
___________________________________________________________________________
ITF VERSMOLD (GER) šljaka 25.000 dolara
1.kolo, singl: (4) Aleksandra Krunić - Eva Fernandez-Brugues (ESP) 6:2, 6:1
2.kolo, singl: (4) Aleksandra Krunić - Erika Sema (JPN) 6:1, 6:3
Četvrtfinale: (4) Aleksandra Krunić - (6) Jessica Moore (AUS) 6:3, 6:1
Polufinale: (4) Aleksandra Krunić - (5) Irina-Camelia Begu (ROU)
__________________________________________________________________________
ITF TRNAVA (SVK) šljaka 25.000 dolara
1.kolo, singl:(Q) Milana Spremo - (WC) Katarina Marackova (SVK) 6:4, 6:4
2.kolo, singl: (q) Milana Spremo - (7) Ani Mijacika (CRO) 1:6, 0:6
Kvalifikacije -
1.kolo: (10) Milana Spremo slobodna
2.kolo: (10) Milana Spremo - Martina Borecka (CZE) 6:4, 6:7(6), 6:2
3.kolo: (10) Milana Spremo - (4) Lucie Kriegsmannova (CZE) 6:2, 6:4
____________________________________________________________________________
ITF SRBIJA F5 2010
TK MERIDIANA - NOVI SAD šljaka 10.000 dolara
1. kolo, singl: Dejan Katić - Antonio Sančić (CRO) 0:3 predaja Katića
(5) Vladimir Obradović - Dragos Cristian Mirtea (ROU) 6:4, 6:3
(3) Dušan Lajović - (q) Boris Čonkić 2:6, 2:6
(WC) Marko Rajić - (q) Franjo Raspudić (BIH) 3:6, 3:6
(WC) Saša Stojisavljević - Romain Sichez (FRA) 3:6, 6:3, 6:4
Ivan Đurđević - (q) Antonio Lupieri (CRO) 7:6(6), 6:4
(WC) Nebojša Perić - Mislav Hizak (CRO) 0:6, 1:6
(4) Ivan Bjelica - Arsenije Zlatanović 7:5, 6:3
(SE) Marko Đoković - Gleb Sakharov (FRA) 6:3, 7:6(5)
Nikola Čačić - Brendan Moore (AUS) 7:5, 0:6, 6:3
Miljan Zekić - (2) Claudio Grassi (ITA) 6:3, 6:3
2.kolo, singl: (5) Vladimir Obradović - (LL) Dino Marcan (CRO) 6:3, 6:0
(q) Boris Čonkić - (q) Franjo Raspudić (BIH) 6:4, 4:6, 6:3
(WC) Saša Stojisavljević - (7) Ante Pavić (CRO) 1:6, 4:6
Ivan Đurđević - (8) Victor-Mugurel Anagnastopol (ROU) 6:3, 1:6, 0:6
(4) Ivan Bjelica - Mislav Hizak (CRO) 6:4, 1:6, 6:2
(SE) Marko Đoković - (6) Ismar Gorčić (BIH) 1:6, 7:5, 6:3
Nikola Čačić - Miljan Zekić 2:6, 1:6
Četvrtfinale: (5) Vladimir Obradović - (1) Aldin Stekić (BIH) 4:6, 6:1, 2:6
(q) Boris Čonkić - (7) Ante Pavić (CRO) 6:1, 7:5
(4) Ivan Bjelica - (8) Victor-Mugurel Anagnastopol (ROU) 4:6, 1:6
(SE) Marko Đoković - Miljan Zekić 6:7(6), 6:0, 6:4
Polufinale: (q) Boris Čonkić - (1) Aldin Setkić (BIH)
(SE) Marko Đoković - (8) Victor-Mugurel Anagnastopol (ROU)
Dubl -
1.kolo: Đoković, Obradović - Anagnasopol, Mirtea (ROU,ROU) 4:6, 7:6(7), 10:6
(4) Lajović, Vučić - Alvarez-Guzman, Jotovski (CHI,MKD) 6:0, 6:4
Čačić, Zlatanović - (WC) Bejtulahi, Krnjetin 6:4, 3:6, 10:8
(WC) Perić, Eames (SRB,AUS) - (3) Androić, Marcan (CRO,CRO) 1:6, 3:6
Stojisavljević, Franjičević (SRB,CRO) - Herrera, Eguiluz, Moore (MEX,AUS) 6:4, 4:6, 7:10
(2) Bjelica, Zekić - (WC) Čonkić, Đurđević 6:1, 6:1
Četvrtfinale: Đoković, Obradović - (1) Gorčić, Grassi (BIH,ITA) 6:7(5), 6:7(4)
(4) Lajović, Vučić - Hizak, Sančić (CRO,CRO) 6:0, 6:1
Čačić, Zlatanović - (3) Androić, Marcan (CRO,CRO) 6:3, 6:2
(2) Bjelica, Zekić - Herrera, Eguiluz, Moore (MEX,AUS) 6:3, 6:7, 8:10
Polufinale: (4) Lajović, Vučić - (1) Gorčić, Grassi (BIH,ITA) 6:1, 6:2
Čačić, Zlatanović - Herrera - Eguiluz, Moore (MEX,AUS) 3:6, 6:3, 7:10
Finale: (4) Lajović, Vučić - Herrera - Eguiluz, Moore (MEX,AUS)
__________________________________________________________________________________________
ITF MOSCOW (RUS) šljaka 15.000 dolara
1. kolo, singl: (4) David Savić - Vitali Reshetnikov (RUS) 6:1, 6:2
2. kolo, singl: (4) David Savić - (WC) Aelxander Rumyantsev (RUS) 7:6(4), 4:6, 6:4
Četvrtfinale: (4) David Savić - (q) Edoardo Eremin (ITA) 6:3, 6:2
Polufinale: (4) David Savić - (1) Artem Sitak (RUS)
Dubl -
TITULA: (1) Savić, Belyaev (SRB,RUS) - (2) Manegin, Sitak (RUS,RUS) 6:3, 6:3