Arhiva vesti - Sve vesti

Milici trofej bez borbe

Datum objave: 01.04.2024. // Kategorija: Domaća scena
Milica Ćapin, druga kosturašica OP Pančeva na terenima TK Popkourt za devojčice do 14 godina, slavila je na turniru, pošto joj je finale bez borbe predala prva kosturašica Anđela Šćopulović. Treće mesto pripalo je Anji Asović i Nikolini Pešić.

Nikola pozlatio Pančevo

Prvi kosturaš Nikola Jotić slavio je u na OP Pančeva na terenim TK Popkourt jer je u finalu bio bio bolji od Marka Labudovića 7:5, 6:2. Treće mesto pripalo je Nikoli Laketiću i Pavlu Georgijevu, u konkurenciji dečaka do 14 godina.

Liu i tandem Luka najbolji na OTK

Liu Boju je bio najuspešniji, a iza njega su se plasirali Luka Mitrović i njegov imenjak Luka Arsić na turniru dečaka do 18 godina održanom u Beograu na terenima OTK.

Anin Klasiks

Devojke do 18 godin igrale su turnir na TK Klasiks. Najuspešnija je bila Ana Božilović iz Harona sa 60 bodova, a 15 manje su sakupile Čardson stela Vujošević i Anina klupska drugrica Dunja Milić.

Miličin Forhend

Milica Antić (PRM) bila je najuspešnija takmičarka turinir na TK Forhend u Beogradu u konkurenciji devojčica do 14 godina sa 40 bodova. Iza nje sa 10 bodova zaostatka takmičenje su završile Kaja Rivas Miko (PZA) i Natalij Sulaver (ELT).

Nikolina Banjica

Talentovani Nikola Radić, član OTK Beograd bio je najuspešniji na OP Beograda na terenima TK Banjica u Beogradu, u konkurenciji dečaka do 14 godina.

Jevrosima najbolja na Tipsareviću

Jevrosima Mitić iz kluba Šumice pobednica je turnira3. kategorije do 18 godina na terenima TA Tipsarević u Beogradu. Osvojila je 80 bodova, a iza nje su sa 60 završile Liu Ksiang (Klasiks), Elena Jovanović (Fer-plej) i Milica Zagorac (Fortis).

Heror pokorio Haron

Dušan Heror iz Partizana bi je najbolji na OP Beograda do 14 godina na terenima TK Haron. Sa 40 bodova završio je takmičenje ispred Nikole Kobiljskog iz TA Čonkić i klupskog druga Dušana Lazarevića, koji su sakupili po 30.

30.03. TK POPCOURT OP PANČEVA DO 12 GOD

Datum objave: 29.03.2024. // Kategorija: Domaća scena

OP PANČEVA DO 12 GOD TK POP COURT

Završeno Zimsko kućno prvenstvo TK Spartak

Datum objave: 25.03.2024. // Kategorija: Domaća scena
Tradicija se nastavlja. Teniski klub Spartak svake godine održava u svakom godišnjem dobu po jedno Kućno prvenstvo. Ovoga puta, na Crvenom, Zelenom i više Narandžastih turnira na Zimskom kućnom prvenstvu oprobalo se preko 60 najmlađih tenisera iz Subotice.
Rezultat je, kao i uvek, bio u drugom planu. U fokusu je bilo druženje i usađivanje temelje najmlađima da je tenis više od sporta, da je pravi stil života. A za Suboticu i Spartak, po broju najmlađih tenisera, definitivno nema zime u budućnosti.